Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sanatoria

Uwaga wyjeżdzający do sanatorium w Łebie
W sobotę 28 kwietnia 2018 o godzinie 7:30 odjeżdża autobus do Łeby. Zbiórka o godzinie 7:15 na placu przed Teatrem Lalek przy ul. Głowackiego. Autobus oznakowany jako Nr 2.
Barbara Pieczkin

Sanatorium w Łebie

Zapraszamy na turnus rehabilitacyjny dla seniorów w sanatorium ”ZDROWOTEL-MAZOWSZE” w Łebie w okresie od 28 kwietnia do 12 maja 2018 roku.

Koszt pobytu:
- 1350 zł/os. w pokoju 2os. standard (pawilon 1) oraz w pokojach typu studio: 2os.+2os. (paw. 4);
- 1650 zł/os. w pokoju standard 2os. (paw.1) jako 1os. oraz w pokojach studio 2os.+2os. jako 1os.+1os. (paw.4);
- 1650 zł/os. w pokoju premium 1os. lub 2os. w pawilonie 3.

Cena obejmuje:
- 14 noclegów,
- 14 x trzy posiłki w formie szwedzkiego bufetu,
- autokarową wycieczkę po Łebie z przewodnikiem,
- wstępne badania lekarskie z ordynacją zabiegów,
- 2 indywidualne zabiegi rehabilitacyjne w każdym dniu roboczym – minimum 20 zabiegów indywidualnych w ciągu turnusu oraz 8 zabiegów grupowych w ciągu turnusu,
- całodobową opiekę medyczną pielęgniarską,
- program KO z atrakcjami każdego dnia.

Zapisy i zaliczkę w wysokości 300 zł/os. przyjmuje przed wykładami (środy) kol. Barbara Pieczkin, tel. 881 034 450 do końca 2017 roku.

Zaliczka jest rezerwacją miejsca w sanatorium i w przypadku rezygnacji z wyjazdu nie będzie zwracana. Pozostałą część opaty za pobyt uczestnicy osobiście opłacają w kasie sanatorium.

Przejazd do/z sanatorium we własnym zakresie lub wynajętym autobusem (ilość miejsc ograniczona). Koszt przejazdu autobusem zależeć będzie od liczby zgłoszonych osób.

Osoby, które potrzebują fakturę za pobyt na turnusie rehabilitacyjnym muszą dostarczyć sanatoryjnej pielęgniarce w dniu ordynacji zabiegów „Wniosek o skierowanie na turnus rehabilitacyjny” wypełnione przez lekarza – dot. przede wszystkim osób z orzeczeniem o niepełnosprawności i osób dofinansowanych z funduszy socjalnych.