Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Komunikaty


Marsz z kijkami
Marsze Nordic Walking wracają do Centrum Rekreacyjno-Sportowego Ukiel! Już od najbliższej soboty 17 listopada 2018 rozpoczynamy kolejny sezon spotkań, podczas których będziemy maszerować wokół największego olsztyńskiego jeziora. Zbiórka o godzinie 11:00 przed budynkiem Kapitanatu (ul. Kapitańska 23). Dojazd autobusami:107 i 113 (przystanek Plaża Miejska).
Więcej ...


Komunikat
Zarząd Klubu Krajoznawców PTTK uprzejmie informuje, że sporządził plan imprez na 2019 rok. W planie pojawiło się dużo ciekawych propozycji. Szczegóły w zakładce  -Koło PTTK-


Zabawa taneczna
W czwartek 22 listopada 2018 o godzinie !8.00, w Zakątkach Europy organizujemy zabawę taneczną dla członków naszego UTW. Koszt 65 zł/os. Zapisy w biurze UTW do 15.11.2018. Kontakt Alicja Wołodkiewicz 609 200 890 


Drugi Jarocki Festiwal Taneczny
Jarocka Akademia Trzeciego Wieku zaprasza na "Drugi Jarocki Festiwal Taneczny" który odbędzie się w sobotę 24 listopada o godzinie 13.00 w Sali Konferencyjnej UWM ul. Dybowskiego 11 - Kortowo. W konkursach występują zespoły UTW Warmii i Mazur, będzie też pokazowy występ dzieci i młodzieży ze Szkoły Muzycznej oraz Kapela Jakubowa.


Spotkajmy się w sprawie zdrowia
W sobotę 24 listopada 2018 o godzinie 10.00 w budynku basenu przy ul. Głowackiego 27 odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu: "Spotkajmy się w sprawie zdrowia"
Więcej ...


Dzień Otwarty Notariatu
W sobotę 24 listopada 2018 w godzinach 10.00-16.00 w siedzibie NOT, Plac Konsulatu Polskiego 1 zorganizowany będzie Dzień Otwarty Notariatu. W czasie tego spotkania będzie można porozmawiać z notariuszem, jak zadbać o bezpieczeństwo swojego majątku. Wstęp i informacje są bezpłatne.
Więcej ...


Spotkanie w Ziołowej Dolinie
W czwartek 29 listopada 2018 w godzinach 16.00 - 22.00, z okazji zakończenia sezonu wycieczkowego zapraszamy na spotkanie do Ziołowej Doliny w Wilimowie. Koszt uczestnictwa to tylko 60 PLN, plus koszt dojazdu tam i z powrotem około 10 PLN. Zapisy wraz z opłatą można dokonać w naszym biurze u Tereski Kaim. Organizator zapewnia dobre jedzonko, tańce przy dobrej muzyce, życzliwą atmosferę oraz niespodzianki. Całość uświetni gość znany w całej Polsce, wspaniały, niezastąpiony, autor wielu zaskakujących pomysłów i projektów, człowiek wielkiej kultury znany z radia i telewizji. Zapytacie - kto? - a to właśnie będzie jedna z niespodzianek.
Zosia Rakowska


Wyjazd do Ziołowej Doliny
Wyjazd uczestników zabawy w Ziołowej Dolinie w czwartek 29 listopada 2018 o godzinie 15.15. Zbiórka na ulica Knosały przy Hotelu Wileńskim. Dużym autokarem pojadą 54 osoby a OK-ejką pozostałych 12 osób. Koszt przejazdu 10 zł od osoby.


Hej kolęda
W sobotę 8 grudnia o godzinie 10:00 w sali Konferencyjnej UWM ul.Dybowskiego 11 - Kortowo, odbędzie się Piąty Warmińsko-Mazurski Festiwal Chórów i Zespołów Wokalnych "Hej kolęda". Uczestniczą zespoły UTW Warmii i Mazur. Nasz chór "Pasjonata" też będzie.


Spotkanie wigilijne
W czwartek 13 grudnia 2018 o godzinie 15.00 w Zakątkach Europy odbędzie się Wigilia. Koszt 30 zł /tylko dla członków UTW/. Zapisy w biurze UTW.


Komunikat
Wszystkie nowe materiały na stronę /teksty i fotografie/ proszę przesyłać pocztą elektroniczną na adres: czejurek@gmail.com