Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Komunikaty


Spotkania ze zdrowiem w obiektach OSiR
W sobotę 24 marca 2018  godz. 11.00 Miejsce: CRS Ukiel; Temat: „Żyć zdrowo – sport plus zdrowe odżywianie. Zdrowe odżywianie - co to właściwie znaczy?” Małe zmiany małymi kroczkami, czyli jak przeżyć święta na zdrowo. Partnerem tego spotkania jest Miejski Szpital Zespolony, osobą prowadzącą mgr inż. Anna Szymska, Dietetyk z Oddziału Leczenia Otyłości MSZ w Olsztynie i Poradni Dietetycznej „Sekrety Diety” Zapisy mailowo: patryk.zachlowski@ukiel.olsztyn.eu lub telefonicznie: 89 527 12 03, wew. 207 w godz. 8.00-16.00 Każdy uczestnik spotkania otrzyma kupon promocyjny (2 osoby z 50% rabatem) na sprzęt sportowy (rower, łyżworolki, nartorolki, nordic walking) do wykorzystania do 30 kwietnia 2018 roku.


Niedziela Palmowa
Klub Krajoznawców PTTK serdecznie zaprasza w dniu 25 marca 2018 na Niedzielę Palmową w Rozogach. Szczegóły w zakładce - Koło PTTK


Komunikat
Wszystkich uczestników wycieczki na Lazurowe Wybrzeże, organizowanej przez Klub Krajoznawców PTTK zapraszamy na spotkanie w środę 11 kwietnia 2018 o godzinie 11.00 w Klubie Turysty PTTK przy Wysokiej Bramie.


Walne Zebranie Sprawozdawcze
Zarząd Warmińsko-Mazurskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Olsztynie zaprasza na Walne Zebranie Sprawozdawcze które odbędzie się 18 kwietnia 2018 o godzinie 15.00 w Auli im Mariana Gotowca w Kortowie ul. Oczapowskiego 5. Jednocześnie informujemy, że w przypadku braku kworum w pierwszym terminie obowiązuje drugi termin o godz. 15.15 bez względu na liczbę osób uprawnionych do głosowania.
Zarząd


Komunikat
W zakładce - Teatr - pojawiły się nowe propozycje teatralne


Komunikat
Koleżanka Zosia zaprasza na kolejną wycieczkę, tym razem do Japonii. Szczegóły w zakładce - Wycieczki


Komunikat
Wszystkie nowe materiały na stronę /teksty i fotografie/ proszę przesyłać pocztą elektroniczną na adres: czejurek@gmail.com