Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Komunikaty

Komunikat
W środę 21 lutego 2018 o godzinie 17.15 zapraszamy do kina Helios na film w reżyserii Kingi Dębskiej pt. "Plan B". Wykonawcy: Kinga Preis, Marcin Dorociński, Ewa Olszówka. Cena biletów 12 złotych. Kontakt: Aleksandra Kuczyńska 507 049 228

Komunikat
W sobotę 24 lutego 2018 o godzinie 11.30 w sali FITNESS na basenie przy ul. Głowackiego odbędzie się drugie „Spotkania ze zdrowiem w obiektach OSiR". Temat: „Zdrowe plecy”. Spotkanie będzie się składać z części teoretycznej oraz praktycznej. Zaprezentujemy ćwiczenia, które mają na celu wzmocnienie mięśni pleców i brzucha. Partnerem tego spotkania jest Planeta Formy. Osoba prowadząca: Karolina Wełnicka. Zapisy mailowo: basen@osir.olsztyn.pl lub telefonicznie 519-566-653. Należy zabrać ze sobą: ręcznik, strój sportowy + skarpetki (bez obuwia) oraz wodę. Uwaga: liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń (maksymalnie 50 osób). Każdy uczestnik spotkania otrzyma kupon promocyjny (2 osoby z 50% rabatem) na basen przy ul. Głowackiego, do wykorzystania do 30 marca 2018 roku.

Komunikat dla osób wyjeżdżających na wycieczkę "Rejs po Karaibach"
Zbiórka w piątek 9 marca 2018 o godzinie 4.30 ul. Knosały przy hotelu Wileńskim, odjazd autokaru godzina 4.45. Proszę mieć przygotowane 86zł na opłatę za autokar i ubezpieczenie na trasie Olsztyn-Warszawa-Olsztyn. W związku ze zmianą waluty na statku, proszę o przygotowanie na depozyt 150 dolarów w tym 95$ na napiwki a 55$ do rozliczenia. Pakiet na wycieczki po wyspach pozostaje bez zmian 130 Euro. Proszę o potwierdzenie przeczytania komunikatu. Zosia Rakowska 607 737 112.

Komunikat
W marcu 2018 Basia Pieczkin zaprasza na nowe spektakle do Teatru im Jaracza w Olsztynie. Szczegóły w zakładce - Teatr

Komunikat
Koleżanka Zosia zaprasza na kolejną wycieczkę, tym razem do Japonii. Szczegóły w zakładce - Wycieczki

Komunikat
Koło PTTK proponuje wycieczkę "AUTOKAROWA DO KRUTYNI" szczegóły w zakładce - Koło PTTK

Komunikat
Z uwagi na niewystarczającą ilość uczestników wycieczka ZAMKI NAD LOARĄ - zostaje odwołana

Komunikat
Wszystkie nowe materiały na stronę /teksty i fotografie/ proszę przesyłać pocztą elektroniczną na adres: czejurek@gmail.com