Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Komunikaty


Komunikat
W celu zwiększenia i utwalenia kompetencji informatycznych
, Warmińsko-Mazurski Sejmik Osób Niepełnosprawnych, organizuje "Bezpłatne szkolenie komputerowe dla seniorów w województwie warmińsko-mazurskim". Szkolenie jest współfinansowane z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i przeznaczone dla osób powyżej 65 roku życia. 
Szczegóły i zapisy w biurze UTW ul. Mrongowiusza 8/10, telefon 89 523 65 89


Wiele aktywności, jedno zdrowie!
W sobotę 23 lutego o 13.00 OSiR Olsztyn zaprasza na spotkanie w Aquasferze, gdzie proponuje Aqua mix, czyli ćwiczenia z obciążeniem w wodzie.
Więcej ...


Zabawa karnawałowa w Eranowa
W niedzielę 24 lutego 2019 w godzinach 16 - 22 w Eranowa Al. Obrońców Tobruku 3, odbędzie się zabawa karnawałowa z wieloma atrakcjami. Koszt 60zł/os. (alkohol we własnym zakresie). Zapisy i opłaty w naszym Biurze UTW. Organizatorami zabawy są: Jarocka Akademia Trzeciego Wieku, Akademia Trzeciego Wieku przy Miejskim Ośrodku Kultury oraz WM UTW w Olsztynie.


Marsz z kijkami
W sobotę 2 marca 2019 o 11.00 odbędzie się kolejny Marsz z kijkami. Organizatorem tej cyklicznej imprezy jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie. Spotykamy się na Plaży Miejskiej przed budynkiem Kapitanatu (ul. Kapitańska 23). Dojazd autobusami 107 i 113 (przystanek Plaża Miejska). Możliwość wypożyczenia kijków. Serdecznie zapraszamy. Do zobaczenia!


Zabawa taneczna
W środę 24 kwietnia 2019 w Zakątkach Europy organizujemy zabawę taneczna. Koszt zabawy 70 zł. Zapisy w biurze UTW.
Kontakt Ala Wołodkiewicz 609 200 890


Wycieczka do Wilna
Koło Miłośników Kresów w ATW organizuje wycieczkę do Wilna w terminie 9 – 12 czerwca 2019 roku
Więcej ...


Nowe wycieczki
Koleżanka Zosia Rakowska zaprasza na nowe wycieczki, informacje o nich w zakładce -Wycieczki-


Wczasy w Krynicy Morskiej
Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na wczasach w Krynicy Morskiej w okresie 25 sierpnia do 7 września 2019. Kontakt - Biuro UTW 89 523 65 89


Komunikat
Uwaga uczestnicy wycieczki do Gruzji z klubem PTTK we wrześniu 2019 roku. II ratę w kwocie 1.000 PLN należy wpłacić do końca kwietnia 2019


Komunikat
Osoby udające się na spektakle teatralne proszone są o zabranie ze sobą Legitymacji Emeryta-Rencisty


Zdrowe Plecy w Planecie Formy
Rozpoczęły się zajęcia ze "Zdrowych Pleców" dla członków UTW.  Zajęcia odbywają się w każdą środę i piątek o godzinie 11:00. Koszt 48 zł/miesiąc. Zapisy u Pani Lucyny Kaźmierczak. Osoby zgłoszone zostaną wprowadzone do systemu dzięki czemu będą mogły wchodzić na zajęcia za okazaniem legitymacji UTW. Wszelkich dodatkowych informacji udzielimy podczas pierwszych zajęć.
Więcej ...


Komunikat
Wszystkie nowe materiały na stronę /teksty i fotografie/ proszę przesyłać pocztą elektroniczną na adres: czejurek@gmail.com