Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Koło PTTK


Komunikat
Zarząd Klubu Krajoznawców PTTK przy UTW w Olsztynie uprzejmie zaprasza osoby wyjeżdżające do Truskawca na spotkanie organizacyjne w dniu 4 września 2018 roku. Spotkanie odbędzie się o godzinie 13.00 w Klubie Turysty Oddziału Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie (Wysoka Brama).
Serdecznie zapraszamy, 
Zarząd Klubu


SKŁAD ZARZĄDU
Więcej ...

KALENDARZ IMPREZ 
Więcej ...ORGANIZOWANE IMPREZY

Spacer nie tylko dla seniora
W ramach „Olsztyn aktywnie” w 2018 roku są dwie nowe aktywności skierowane do seniorów, na które serdecznie zapraszamy. Pierwsza z nich to: „Spacer nie tylko dla seniora” – spacery z przewodnikiem w okolicach miasta, parkach, ogrodach i Lesie Miejskim w Olsztynie w następujących terminach: 13 czerwca, 20 czerwca, 27 czerwca, 5 września, 12 września. Od godziny 9.00.

Kajak nie tylko dla seniora
Druga aktywność to „Kajak nie tylko dla seniora” – kajakiem rzeką Łyną, po jeziorze Długim, rzeką Wadąg (pętla wokół działek). W następujących terminach: 5 lipca , 19 lipca, 26 lipca, 9 sierpnia, 23 sierpnia od godziny 9.00.
Szczegóły dotyczące wymienionych aktywności będą zamieszczane na bieżąco przez Zarząd Klubu i na stronie PTTK – w zakładce ”Olsztyn aktywnie”.

Wycieczka  "POZNAJEMY NA NOWO WARMIĘ I MAZURY”  w dniu 30 sierpnia 2018
Więcej ...

Wycieczka  "NA UKRAINĘ" - pobyt sanatoryjno-wycieczkowy w dniach 09-20 września 2018
Więcej ...