Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szkolenia komputerowe dla seniorów

00Studenci nasi uczestniczą w projekcie pt."Bezpłatne szkolenia komputerowe dla seniorów w województwie warmińsko-mazurskim". Beneficjentem tego przedsięwzięcia jest Warmińsko-Mazurski Sejmik Osób Niepełnosprawnych, a finansowanie zapewnia Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego w ramach programu operacyjnego "Polska Cyfrowa".


Celem jest zwiększenie i utrwalenie kompetencji /umiejętności informatycznych w tym korzystanie z internetu. Udział naszych studentów w tym projekcie jest bezpłatny i obejmuje zajęcia szkoleniowe w kilku grupach dwa bądz trzy dni w tygodniu po cztery godziny lekcyjne, również w formie działań animacyjnych. Na zajęciach, poprzedzanych podpisywaniem listy obecności i teoretycznym wykładem skrupulatnie, ale z emocjami ćwiczymy na komputerach. Zgłębianie takich pojęć jak: RAM, pliki, foldery, kopiowanie, trial, formatowanie czy tworzenie prezentacji i.... szereg innych, poszerza naszą wiedzę o otaczającym cyfrowym świecie. Wykładowcy, to kadra dydaktyczna z olsztyńskich uczelni. Klimat zajęć przypomina nam lata młodzieńcze :-)). KraK

01

02

03

04

05

06