Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zabawa karnawałowa w Eranova

00Olsztyńskie organizacje senioralne nie zapominają aby w okresie karnawałowym zapewnić poprawę kondycji fizycznej osobom w dojrzałym wieku nie tylko poprzez organizowanie zajęć rekreacyjno-sportowych ale również w formie organizowanych zabaw tanecznych.

Trzy olsztyńskie organizacje zrzeszające studentów trzeciego wieku tj.W-M UTW, ATW
oraz Jarocka ATW wspólnie zorganizowały zabawę karnawałową. W dniu 24 lutego w dużej sali tanecznej w Miejscu Kreatywnej Aktywności "ERANOVA" bawili się studenci tych trzech organizacji.

Powitania uczestników i uroczystego otwarcia zabawy dokonały wspólnie szefowe uniwersytetów - organizatorów. Jako że " ERANOVA" to znane nie tylko w Olsztynie centrum tańca i rekreacji, również w trakcie zabawy odbywały sie konkursy taneczne oraz sprawnościowe wzbudzające wielki aplauz i doping wśród kibicujących tym konkursom uczestników zabawy. Zarówno zwycięskim jak i wyróżnionym parom i osobom indywidualnym wręczano nagrody-niespodzianki.

Zróżnicowana muzyka, zadowalająca wszelkie gusty i upodobania zapełniała parkiet tańczącymi studentami. Klimat tej zabawy prezentują poniższe zdjęcia. Dziękujemy organizatorom :-) .KraK.

01

02

03

04

05