Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zabawa karnawałowa

00Czwartek 7 lutego 2019 był dniem w którym w restauracji "Zakątki Europy" nasi słuchacze wesołą zabawą kontynuowali tegoroczny okres karnawałowy. Zespół wokalno-instrumentalny swoją muzyką przygrywał do tańca. Zróżnicowany repertuar odpowiadał każdemu uczestnikowi, a na parkiecie wyzwalały się w tanecznych rytmach wielkie pokłady energii.

Niezbędne kalorie uzupełniano podczas przerw, w toku konsumpcji przy zastawionych stołach. Karnawałowy nastrój uzupełniany był intonacją wykonywanych zbiorowo, popularnych piosenek. Przy niektórych stołach urodzinowym jubilatom odśpiewano tradycyjne gromkie "Sto lat..." Wśród rozochoconych i roztańczonych uczestników padały deklaracje uczestnictwa w organizowanych przez zaprzyjaźnione organizacje senioralne, kolejnych imprezach karnawałowych :-) KraK.

06

03

04

05