Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Spotkanie Wigilijne

00Przed świętami Bożego Narodzenia słuchacze Naszego Uniwersytetu już tradycyjnie w restauracji "Zakątki Europy" podzielili się opłatkiem i złożyli sobie świąteczne życzenia. A że Nowy Rok już tuż, tuż była więc też okazja do złożenia życzeń noworocznych.

Przy wigilijnym stole gościliśmy: prezydenta Olsztyna Piotra Grzymowicza, marszałka województwa reprezentowała Pani Joanna Glezman. Przybyli również przedstawiciele zaprzyjaźnionych uczelni trzeciego wieku tj. Akademii Trzeciego Wieku w Olsztynie i Jarockiej Akademii Trzeciego Wieku.. Wszyscy goście specjalni przekazali nam głębokie w treści świąteczno-noworoczne życzenia. Zanim rozpoczęliśmy wieczerzę, nasza grupa teatralna "Bravo" zaprezentowała artystycznie słowną scenkę rodzajową, a nastrojową ucztą koncertową, kolęd i pastorałek, uraczył uczestników wigilijnego spotkania chór „Pasjonata”. Dziękujemy :-)

Również w naszych niektórych grupach zajęciowych uczestnicy-słuchacze organizowali spotkania wigilijne, co świadczy o zacieśniającej się integracji w tych grupach. Przykładem jest grupa językowa (j.angielski). KraK.

01

02

03

04

05

06