Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ziołowa Dolina

00W piątek 29 listopada 2018 w przeddzień wieczoru andrzejkowego słuchacze nasi gremialnie bawili się w miejscowości Wilimowo w znanym ośrodku Ziołowa Dolina. Impreza ta zorganizowana była tradycyjnie przez koleżankę Zosię Rakowską w związku z zakończeniem sezonu wycieczkowego 2018.

Nasi słuchacze biesiadowali przy suto zastawionych stołach, a przy akompaniamencie duetu muzyczno-wokalnego z werwą hasali na parkiecie. Niespodzianką która zaskoczyła uczestników był przyjazd szefa biura turystycznego, sympatycznego Pana Rafała, który to niejednokrotnie "dopieszczał" wykwintnymi niespodziankami uczestników organizowanych wycieczek. Tu też sprawił nam niespodziankę prezentując Francesca - muzyka i wokalisty rodem z Kolumbii. Ten przystojny artysta swoją grą na saksofonie i popisami wokalnymi zachwycał... szczególnie panie. Imprezę urozmaicały: wierszowany opis jednej z wycieczek oraz andrzejkowe wróżby. KraK.

02

03

03a

04

06

07