Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Walna Zebranie Sprawozdawcze

1Realizując obowiązki statutowe Zarząd W-M UTW zwołał na dzień 18 kwietnia Walne Zebranie Sprawozdawcze. Zebranie odbyło się w sali im. prof. Gotowca w Kortowie i wiodącym tematem zebrania było zaprezentowanie słuchaczom sprawozdania z działalności stowarzyszenia za rok 2017.

Zgromadzeni członkowie stowarzyszenia prowadzenie zebrania powierzyli koleżance Barbarze Nikołajuk-Liberna. Uczczono minutą ciszy pamięć słuchaczy, którzy odeszli (zmarli) w roku ubiegłym. Zatwierdzono regulamin obrad oraz powołano Komisje: skrutacyjną, uchwał i wniosków. Sprawozdanie merytoryczne za rok 2017 przedstawiła prowadząca zebranie. Wysłuchano również sprawozdania finansowego zaprezentowanego przez koleżankę Lidię Falkus. W imieniu Komisji Rewizyjnej sprawozdanie przedstawił kolega Zenon Jedynasty, a koleżanka Halina Raczyńska zabrała głos z ramienia Sądu Koleżeńskiego. Po dyskusji jednomyślnie zostało przyjęte zarówno sprawozdanie merytoryczne jak i finansowe. W związku z wnioskiem o zmianę wysokości opłaty semestralnej oraz wpisowego, które to opłaty ustalane były w 2011 roku, szczegółowe ekonomiczno-gospodarcze uzasadnienie zmiany stawek przedstawiła Prezes Zarządu. W wyniku głosowania Walne Zebranie uchwaliło na 50 zł. stawkę wpisowego, a na 40 zł. stawkę opłaty semestralnej. Nowe stawki obowiązywać będą od pierwszego semestru roku akademickiego 2018/2019. KraK.
Sprawozdanie z merytorycznej działalności WM UTW dostępne jest /tutaj/

2

3

4

5

6