Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Gdzie ten zajączek - marsz z kijkami

1W sobotę 14 kwietnia 2018 już tradycyjnie odbył się kolejny spacer dla Seniorów w CRS Ukiel. Tym razem marsz z kijkami, nordic walking przebiegał pod hasłem „GDZIE TEN ZAJĄCZEK”. Tej pożytecznej, prozdrowotnej imprezie towarzyszyła piękna, słoneczna pogoda.

Jak zwykle marsz poprzedzała rozgrzewka profesjonalnie przeprowadzona pod kierunkiem Pana Andrzeja Kowalskiego kierownika CRS Ukiel. Kilkadziesiąt osób żwawo przemieszczało się po prawie siedmiokilometrowej trasie, a wśród uczestników dało się zauważyć uszy zajączka :-). Na półmetku trasy przy Słonecznej Polanie oraz na finiszu marszu na uczestników czekała gorąca herbata. CRS Ukiel zaprasza nas na następny, najbliższy marsz, który odbędzie się 2 maja z okazji Dnia Flagi. Warto skorzystać z aktywnego, spędzenia czasu wolnego na świeżym powietrzu. Do zobaczenia na trasie :-). KraK.

01

02

03

04

05