Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Z wodą za pan brat

00Na dworze zimno, nawet mroźno...brrrr, ale to nie przeszkadza naszym słuchaczom w dbaniu o swoją kondycje fizyczną w ...strojach kąpielowych. Kto nie wierzy niech przybędzie na basen do Wodnego Centrum Rekreacyjnego "Aquasfera" w każdy wtorek i czwartek przed godz. 8 rano, a się przekona.

W te dni nasza koleżanka Lucynka Kaźmierczak już od kilku lat dzięki przychylności kierownictwa tego wspaniałego obiektu organizuje nam zajęcia rekreacyjne na basenie. Pod okiem wykwalifikowanej instruktorki i przy dżwiękach muzyki, bezpieczna gimnastyka w wodzie cieszy się wielkim zainteresowaniem. Po tych zajęciach można się zrelaksować w basenowej strefie rekreacyjnej, brodząc lub płyną w "leniwej rzece", korzystać z relaksacyjnej kąpieli w jacuzzi, lub poddać się podwodnych masażom. Chętni mogą się wypocić w saunie, a pływacy swoje umiejętności sprawdzą na torze 50-cio metrowego basenu olimpijskiego. Po takim wysiłku pokrzepić się warto w miejscowej restauracji przy przekąsce, kawie lub herbacie.
Lucynko - Dziękujemy !
KraK.

01

02

03

04

05