Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Pasja malowania

00W dniu 16 lutego 2018 delegacja WM UTW uczestniczyła na wernisażu wystawy prac naszej koleżanki Danuty Nowickiej pn."Radość z malowania". Danusia jest wieloletnim słuchaczem UTW. Odkrywanie i rozwijanie swojej pasji plastycznej wypełniała w sekcji "Artystyczne Układanie Roślin", tworząc obrazy techniką kolażu roślinnego i układaniem kompozycji.

Od lat kilkunastu w Klubie Plastyka Amatora "Sąsiedzi" rozwija swoje zdolności i zainteresowania. W "Szkole Pejzażu" zgłębiała techniki pastelu i jednocześnie w MOK uczestniczyła w warsztatach batiku, a od kilku lat w pracowni "Na Dajtkach" stosuje technikę oleju. Swoje prace prezentowała na wielu wystawach, konkursach i przeglądach, również za granicą. Prace Danusi eksponowane były również w formie albumu i kalendarza.Tworzy z pasją, maluje z potrzeby serca a inspiracje czerpie z otaczającego świata, piękna przyrody, osobistych przeżyć. Poszukuje wciąż nowych tematów i technik. Również pisze ikony. Podziwiamy Jej twórcze pasje i życzymy serdecznie dalszych twórczych sukcesów. KraK.

01

02

03

04

05