Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Spotkania ze zdrowiem w obiektach OSiR

00Z dużym zainteresowaniem naszych słuchaczy spotkała się inauguracyjna tematyka z cyklu: „Spotkania ze zdrowiem w obiektach OSiR". która odbyła się 27 stycznia 2018 o godzinie 16.00 w Aquasferze.

Wspierana prezentacją multimedialną prelekcja na temat: „Zioła – samo zdrowie, czyli jak naturalnie oczyścić i wzmocnić organizm” przeprowadzona była w niezwykle interesujący sposób przez mgr Joannę Kulczyk z Zielarni Warmińskiej w Olsztynie ul. Marii Curie-Skłodowskiej 2. Frekwencja uczestników przekroczyła oczekiwania organizatorów. Dla słuchaczy były przygotowane do degustacji zaparzone herbaty ziołowe: " Na mocne kości", " Bomba przeciwutleniaczowa" i "Wzmacnia naczynia krwionośne" (prezentowane na załączonym zdjęciu). Dowiedzieliśmy się o wpływie poszczególnych ziół - w ramach 5 filarów zdrowia - na oczyszczanie i usprawnianie pracy jelit, wątroby, nerek, stawów oraz układu krwionośnego i limfatycznego.

Po prezentacji pani Joanna odpowiadała na szereg indywidualnych pytań zgłaszanych przez słuchaczy. Każdy uczestnik spotkania otrzymał kupon promocyjny (2 osoby z 50% rabatem) do Aquasfery, z wykorzystaniem do 28 lutego 2018 roku. Serdecznie dziękujemy kierownictwu i pracownikom Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie oraz Zielarni Warmińskiej za zorganizowanie i obsługę tego pożytecznego spotkania. Z uwagi na duże zainteresowanie powtórka prelekcji odbędzie się 17 lutego. Szczegóły w zakładce "Komunikaty".  KraK,

 

01

02

03

04

05

06