Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Walentynkowy marsz z kijkami

00Kontynuujemy marsze wzdłuż jeziora Ukiel. Ta tradycyjna, rekreacyjna impreza odbyła się w sobotę, 10 lutego 2018.Tym razem jako "Walentynkowy marsz z kijkami". Nieodłącznym atrybutem były baloniki z serduszkami podkreślające charakter marszu. Czerwone serduszka dało się zauważyć również na czapeczkach uczestników.

Przy kilkustopniowym mrozie energicznie przemierzyliśmy około 7 kilometrów, trasą wytyczaną przez sympatycznego pana Andrzeja - Kierownika CRS Ukiel. Wśród uczestników dało się zauważyć obok seniorów-kilkudziesięciolatków:-) również i juniorów-kilkulatków:), żwawo dotrzymującymi marszowego kroku. Tradycyjnie już organizatorzy zapewnili na półmetku i finiszu gorącą herbatę z cytryną i wodę, a uczestnicy walory smakowe tych napojów uzupełniali we własnym zakresie:-). Nasyceni świeżym powietrzem i pozytywnie nastawieni dziarsko wracaliśmy do domów:-)  Zapraszamy w marcu. KraK.

Z ostatniej chwili - oto treść otrzymanego maila od Pana Kierownika obiektu Centrum Rekreacji i Sportu "Ukiel" - organizatora naszych marszów:  "Bardzo dziękuję za zdjęcia oraz życzliwość i miłe słowa. Dla mnie przebywanie z Państwem jest wielkim wyróżnieniem i przyjemnością. Serdecznie pozdrawiam".

 

01

02

03

04

05

06