Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Bal Przebierańców

00aW taki zwyczajny wtorek 6 lutego 2018 roku miał miejsce w Centrum Tortów "Korona" w Olsztynie - niezwyczajny bal. Na ten bal zorganizowany przez Klub Krajoznawców PTTK przy WM UTW w Olsztynie (odpowiedzialne: J. Iwaniec i B. Saniewska) przybyły postaci z bajek, filmów, królewny i damy z różnych epok i krajów.

Przywitała je prezes KK PTTK kol. Barbara Borawska. Były zastawione stoły. Po toaście szampanem i bardzo smacznym obiedzie rozpoczęły się tańce. Przygrywał nam nasz Stały Duet Bożenka i Kazik. Muzyka i piosenki bliskie nam. W trakcie zabawy ogłoszono konkurs na najlepszy? najładniejszy? najbardziej pomysłowy? najciekawszy? strój. Sześcioosobowe jury miało nie lada trudne zadanie - ograniczeni ilością nagród (12) wybrać ten najlepszy.
Bal udekumentowała - mimo trudności, z ręką na temblaku- Halinka Ławczyńska. Dziękujemy. Również uczestnikom dziękujemy za już i zapraszamy za rok - na kolejny Bal Przebierańców.

01

02

03

04

Obszerny fotoreportaż na www.olsztyn24.com