Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Studenckie spotkanie pokoleń

00W ramach nawiązywania studenckiej relacji międzypokoleniowej delegacja naszego UTW uczestniczyła w projekcie zainicjowanym przez studentki drugiego roku pracy socjalnej z Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

W dniu 23 stycznia 2018 na wspólnym spotkaniu w akademiku w Kortowie, przy kawie i ciastkach w ramach panelu dyskusyjnego wysłuchaliśmy założeń projektu pt. "Cherliduj człowieku". W sympatycznej dyskusji studentki przedstawiały dotychczasowy przebieg nauki w ramach studiowanego profilu, natomiast od nas uzyskały życzliwe podpowiedzi i porady oparte na wieloletnich doświadczeniach życiowych oraz zawodowych.

Spotkanie sfinalizowano wspólnym udziałem w wydarzeniu sportowym. Zaproszeni do hali sportowej aktywnie kibicowaliśmy rozgrywkom w piłce siatkowej. W zwycięstwie studentów Wydziału Nauk Społecznych 2:0 nad drużyną przeciwną miał również udział nasz gromki aplauz.

Miłym akcentem było wręczone nam podziękowanie za udział w projekcie. Załączone zdjęcia relacjonują przebieg tego międzypokoleniowego spotkania. KraK.

01

02

03

04

05

06

15