Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sylwester w Jakubowie

mini2W sobotę, 30 grudnia 2017 roku Klub Krajoznawców PTTK przy UTW w Olsztynie wspólnie z Towarzystwem Przyjaciół Lasu „Las Kudypski” zorganizowali kolejne spotkanie na łonie natury w Jakubowie. A spotkaliśmy sie na okoliczność kończącego się roku 2017.

Czterdzieści osób, w przepięknej scenerii, przy ognisku zaakcentowało zbliżające się ostatnie godziny 2017 roku. Jak zwykle aura okazała się dla nas niezwykle łaskawa. Pogoda była przepiękna, słoneczko świeciło, dzięki czemu uroczytość pożegnania 2017 roku pozostanie w naszej pamięci na dłużej.

Życzenia noworoczne w imieniu organizatorów złożyli przedstawiciele Zarządów; Koleżanka Bożenna Saniewska i Kolega Jerzy Korzeniewski. Następnie wszyscy życzyliśmy sobie zdrowia i wszelkiej pomyślności w Nowym, 2018 roku. Liczne toasty wznosiliśmy tradycyjnie szampanem i wielorakimi nalewkami, przygotowanymi przez uczestników spotkania. Nie zabrakło również smakowitych przekąsek. Część artystyczną, jak zwykle dowcipnie i doskonale przygotowały Koleżanki: Halinka Jabłońska, Henia Tatarynowicz i Jadzia Iwaniec. Wszyscy bawili się świetnie, przygotowując się do niedzielnego pożegnania Staregi i przywitania Nowego Roku.

Naszym członkom i licznym sympatykom życzymy dużo, dużo dobrego zdrowia w Nowym, 2018 Roku, spełnienia marzeń oraz przede wszystkim nowych, pięknych turystycznych wrażeń.

Zarząd Klubu Krajoznawców PTTK przy UTW w Olsztynie i Towarzystwa Przyjaciół Lasu „Las Kudypski”.

 

001

002

003

004

005